Targi Beauty Forum w Warszawie

Już 22 i 23 września odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Polsce– targi Beauty Forum w Warszawie. Na tegorocznej edycji nie mogło nas zabraknąć! Na stoisku Nails Company na odwiedzających czeka moc nowości i atrakcji. Zagości też u nas piękna Osi Ugonoh promująca najnowszą kolekcję lakierów DIVINITY na sezon jesienno-zimowy. Poznajcie najnowsze kolory z naszej palety i zobaczcie, co ciekawego przygotowaliśmy dla stylistek paznokci.

Divinity

Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty FORUM to największa jesienna impreza targowa w Polsce skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej. Impreza jest prawdziwą gratką dla stylistów paznokci. Wśród najważniejszych marek wyznaczających trendy na rynku beauty i tym razem nie może zabraknąć Nails Company.

 

Na naszym stanowisku czeka na Was moc pokazów, atrakcji i nagród. Będziecie mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych. Paletę jesienno-zimową DIVINITY promuje modelka Osi Ugonoh znana z programu telewizyjnego TOP MODEL. Gwiazda wystąpiła w sesji zdjęciowej Nails Company na Teneryfie, gdzie zaprezentowała najpiękniejsze inspiracje kolorystyczne DIVINITY. Naszą ambasadorkę będzie można spotkać na stoisku Nails Company w określonych godzinach:

  • w dniu 22 wrzesień 2018  od 11:00 do 15:00,
  • w dniu 23 wrzesień 2018  od 11:00 do 15:00.

Osi Ugonoh Nails Company

Spotkaj się z nami, by porozmawiać o najważniejszych trendach w dziedzinie manicure. Odkryj kolory sezonu jesień /zima 2018/2019 i zainspiruj się do tworzenia wyjątkowych stylizacji.

 

Zapraszamy!

 

Zespół Nails Company

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + ten =