Targi Kosmetyczne Beauty LNE w Krakowie

W dniach 17 i 18 listopada w Krakowie odbędą się Targi Kosmetyczne Beauty LNE organizowane przez wydawcę prestiżowego magazynu LNE dla branży beauty i healthy aging. Na wydarzeniu nie zabraknie Nails Company. Na naszym stoisku zagości ambasadorka marki, Osi Ugonoh promująca naszą jesienno-zimową kolekcję lakierów hybrydowych. Będzie można zaczerpnąć inspiracji i porad, podpatrzeć ekspertów i porozmawiać z instruktorami. Nails Company przygotowało też dla Was szereg wyjątkowych atrakcji.

osi ugonoh dla nails company

Beauty In Sp. z o.o. Press, wydawca magazynu LNE oraz organizator Międzynarodowych Kongresów oraz Targów LNE zaprasza do Krakowa na jedno z najważniejszych jesiennych wydarzeń branży kosmetyki profesjonalnej. Wśród wystawców i tym razem nie zabraknie oczywiście Nails Company. Na naszym targowym stanowisku będzie można porozmawiać na żywo z ekspertami oraz zapoznać się z nowościami kosmetycznymi na nadchodzący sezon. Naszą jesienno-zimową kolekcję promuje Osi Ugonoh znana z programu TOP MODEL. Ambasadorkę marki będzie można spotkać na naszym stoisku w następujących godzinach:

 

17 listopad 2018, od 11:00 do 15:00,

18 listopad 2018, od 11:00 do 15:00.

 

Modelka promuje kolekcję lakierów DIVINITY. Wszystkie nowe kolory będzie można zobaczyć na naszym stanowisku, by zainspirować się do tworzenia nowych wyjątkowych stylizacji.

 

Zapraszamy, do zobaczenia w Krakowie!

 

Zespół Nails Company.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + 14 =